Реферати: якісні матеріали з історії України та всесвітньої, літератури – української та зарубіжної, українознавства, народознавства, етнографії, фольклористики, культурології, політології, релігієзнавства, мистецтвознавства, ін. суспільствознавчих дисциплін

by

Щирі вітання всім,

хто зацікавлений у написанні рефератів з історії – України та всесвітньої, літератури – української та зарубіжної, українознавства, народознавства, етнографії, фолькльористики, культурології, політології, релігієзнавства, мистецтвознавства та ін. суспільствознавчих дисциплін,

й тим, хто може сам поділитися якісними матеріалами для таких рефератів.

Цей блоґ, відкриття якого присвячується визначній даті в історії України – 90-річчю проголошення  Соборності українських земель, хай стане місцем зустрічі учнів і студентів, які шукають в інтернеті тексти для рефератів, та небайдужих науковців, дослідників, фахівців суспільствознавчих галузей, які хочуть допомогти – поділитися інтелектуальним доробком, якісними текстами.

Запрошуємо учнів та студентів почати знайомство з блоґом тут, а колег-науковців – тут.

Дорогі учні та студенти! Новонароджений блоґ тільки почав наповнюватися, пишіть в коментах до цієї сторінки, що б Ви хотіли тут знайти.

Шановні колеги-науковці! Участю в розбудові цього блоґу примножуймо інтелектуальний вітчизняний простір! Чекатиму Ваших матеріалів (лінків) в коментах до цієї сторінки. Ділитися хорошим – не лише корисно, але й приємно!

Advertisements

Позначки: , , , , , , , , ,

Одна відповідь to “Реферати: якісні матеріали з історії України та всесвітньої, літератури – української та зарубіжної, українознавства, народознавства, етнографії, фольклористики, культурології, політології, релігієзнавства, мистецтвознавства, ін. суспільствознавчих дисциплін”

  1. Богдан Гордасевич Says:

    Дякую за роботу. Успіхів. Буду допомагати.
    Нехай щастить у новому 2013 році!
    Христос народився! Славіте Його!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s


%d блогерам подобається це: