5.Практичні дослідження

Дорогі учні та студенти!

Якщо Ви спеціалізуєтеся на суспільствознавчих дисциплінах, або просто хочете побачити на власні очі, як Ваші сучасники та навіть однолітки впливають (в тій чи іншій мірі) на хід історії, на літературні чи політичні процеси, творять поезію й пісню, відроджують українські традиції та розвивають їх згідно потреб та викликів сучасності – ця сторінка якраз для Вас.

Тут будуть ставитися лінки на анонси (а також – репортажі) про відповідні події: акції, фестивалі, злети, творчі майстер-класи та под.

Участь в таких заходах з метою їх вивчення – це надзвичайно цікаво й корисно, адже Ви самі матимете можливість краще розібратися як з предметом свого дослідження, так і ширше – з тим, що відбувається в суспільному житті навколо Вас (а Вам дуже скоро доведеться брати за нього безпосередню відповідальність).

Крім того, Вам на таких заходах може просто сподобатися, й ви зможете не лише глибше пізнати свої власні (можливо, майбутні професійні) зацікавлення, але й знайти друзів-однодумців, та брати участь в історичних подіях (і впливати на них). Це – справді круто, це – куди справжніше, ніж пересічні підліткові тусовки. Спробуйте!

Озбройтеся фотоапаратом та блокнотом, або й диктофоном – і успіхів Вам у Ваших практичних дослідженнях!

Як приклад: акція-дійство Вертеп, що демонструє і розвиток українських обрядових, пісенних, театральних традиції (українознавство, народознавство, культурологія, релігієзнавство), і вплив на сучасну історію (історія України, Україна і світ, політологія), де серед організаторів та виконавців –  якраз Ваші однолітки-студенти.

d0b7d0b0d0bfd180d0bed188d183d194-d0bdd0b0-d0b2d0b5d180d182d0b5d0bf

Слідкуйте за новинами перед визначними датами або під час важливих суспільних подій. В багатьох місцях України проходять різні акції, на які Ви можете прийти та придивитися до їх учасників, послухати як їх промови, так і просто поспілкуватися – щоб з”ясувати для себе, якої думки про ті чи інші історичні та сьогоднішні події суспільно активні люди – а це, крім державних промовців, можуть бути і старі очевидці, і Ваші однолітки.

Відтак Ви отримаєте більше матеріалу і для складання власної думки з суспільно важливої теми (і в реферат зможете написати взяті на заходи інтерв”ю та здійснені спостереження).

УВАГА! В кінці січня у допитливих та креативних є можливість зібрати цікавий матеріал для реферату з теми Героїв Крут. Ось на цьому сайті “Крути 1918” є інфа про поїздку до Крут та багато іншої про Крути.

Щороку тисячі Ваших однолітків вирушають в поїздку туди. Ви можете взяти інтерв”ю тих з них, які вже давно цікавляться як героїчною історією свого народу, так і самі творять сучасну історію. Не будь осторонь!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s


%d блогерам подобається це: