2.Школярам і студентам

Ваша навчальна програма така насичена, що Вам часто хочеться просто швидше скачати якійсь реферат із заданої теми? А може, Ви – з тих щасливців, кому, страшно сказати ;), подобається знаходити щось нове цікаве? Ви потрапили на інтернет-ресурс, де є і “швидка допомога”, і вибрана інфа для просунутих учнів та студентів, що готують роботи зі своїх профільних предметів.

До речі, а Ви любите перекусити ;), щось роблячи за компом? І я люблю 🙂 Ви, напевно, без проблем визначаєте, чи не прострочений продукт у Вашій упаковці або тарілці, чи він якісний. Ніс тут відразу допоможе 🙂 Ясно, що не їстимете якійсь непотріб.

Але Ваша голова не менш цінна за Ваш шлунок – не варто й туди пхати що попало. Навіть якщо Ви просто роздрукуєте текст звідси чи з інших місць, переглянете або й переказуватимете його в класі/аудиторії, щось (попри те, що Ви “не брали цього в голову”) там таки відкладеться. Й Ви в майбутньому й не зчуєтеся, як це щось може почати впливати на Ваш світогляд, а значить, і на те, яке Ви будуватимете собі життя.

Тексти, що Ви тут знайдете, теж варто читати критично (це не завадить в будь-якому разі). Вони – оригінальні й відповідають сучасному рівню знань з тих чи інших предметів та наук. Ці матеріали писалися з любов”ю і повагою до тих, хто вчиться, та з надією, що Ви, якщо прочитаєте те, що звідси видрукуєте, отримаєте щось більше за хорошу оцінку.

Звісно, краще хоча б мінімально опрацювати тексти згідно вимог Вашої вчительки 🙂 або викладача. При цьому Ви можете навіть несподівано 😉 для себе відкрити нове зацікавлення.

На цьому блоґу розміщені матеріали з багатьох предметів та курсів: дивіться на правій панелі головної – “сторінки”, й нижче – категорії та мітки. Також на панелі праворуч – є пошук по блоґу.

Зверніть увагу й на колекцію пізнавальних сайтів (сторінка “Пізнавальні сайти”) – можливо, Ви там знайдете щось Вам потрібне, чого поки нема на цьому блоґу. Також чимало цікавого є в “Корисних лінках” (права панель головної, внизу).

Дуже захоплюючими є практичні дослідження (див. сторінку “Практичні дослідження”) – якщо Ви спеціалізуєтеся на суспільствознавчих дисциплінах, варто знайомитися з подіями та явищами предмету в реальному житті!

Можете написати тут в коментах, що Ви шукаєте (а тут ще нема) – цілком можливо, тоді з”явиться 🙂

Успіхів Вам!

Advertisements

Відповідей: 2 to “2.Школярам і студентам”

  1. Реферати: якісні матеріали з історії України та всесвітньої, літератури - української та зарубіжної, українознавства, народознавства, етно Says:

    […] учнів та студентів почати знайомство з блоґом тут, а колег-науковців – […]

  2. olena-online Says:

    дуже цікаво, спасибі

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s


%d блогерам подобається це: